Úvodní stránka  |  Mapa stránek  |  Kontakt

Koloseum
Dance Team
Plzeň

Taneční škola a klub
sportovního tance

Tel.: +420 603 384 314      E-mail: info@kdtp.cz

Novinky a fotogalerie

Novinky a fotogalerie

Podzimní soustředění

Vloženo 29.10.2004 15:00 h, autor Marta Šantorová

O víkendu 22. -24. 10. 2004 se několik páru (Ondra Simon + Markéta Fikarová, Péťa Polách + Lenka Kopálová, Zdeněk Kegler + Týna Böhmová, Péťa Pejchal + Terka Steinbachová, Péťa Binhack + moje maličkost) zůčastnilo soustředění s Honzou Voborským a Albinou Zaitsevou. Konalo se v Počepicích u Ericha Tikovského, kterého tímto zdravíme :)

Soustředění se zahájilo večerním practisem, po kterém jsme pak ještě pařili salsu :) A pak jsme hráli do rána Městečko Palermo (pozn. autora - šílená hra, u které sa akorát všichni pohádají, ale všechny to na druhou stranu děsně baví :). V téhle hře je Erich naprostý mistr, takže hrát s ním je pěkně obtížné. Vážně se nedá oblafnout :))

V sobotu se po snídani den zahajoval poslechem relaxační kazety "Dobré jitro", kde se vám jistá paní snaží vnutit názor, že pěnkavy mají težší život než lidé a že je pro vaší psychickou pohodu dobré, představovat si, že lítáte v mýdlové bublině po louce :)) Pak následovala rozcvička, kterou vedl Honza. Dal nám pěkně do těla. Posilovačky na ruce, břicho a pozadí - ty byli asi nejkrutější (někteří prohlásili že "budou mít raději doživotně velkej zadek, než civičit tohle" - zdravíme Ondru Maršíka :)) Ale díky Erichovi, který během rozvičky navodil atmosféru sokolského oddílu nebyla o zábavu nouze :) Pak začínal dopolední seminář, kde Honza vysvětloval rumbu. Albina nás při rumbové chůzi dokázala našťouchat do nepředstavitelných tvarů :) Po obědě pak byl odpolední klid, který někteří využili ke zdokonalení se ve střelbě z luku (zdravíme Artura :), jiní si vzali individuály s Honzou a Albou, někteří poznávali krásy okolní přírody a někdo prostě a jednoduše spal :) V 16 hod. pak začínal odpolední seminář, kde Honza postavil rumbovou variaci do které jsme se snažili aplikovat dopolední techniku. Behem večera se pak všchny holky snažili zkrášlit co to šlo :) Večerní practise totiž měl být v duchu taneční soutěže. Takže ve 20 hod. pak stáli všichni v gala, připraveni bít se do posledního dechu :) Soutež vyhrál Fantomas Mahula s Leninem (Lukáš Machula + Lenka Návorková). Takže se pak bouchlo šampáňo :) Po practise začínala velká pařba, neboť všichni tři Péťové (Binhack, Polách a Pejchal) slaví v nejbližší době narozky. Takže jsme připravili různé dobroty (předsevzetí o hlídání si váhy vzala za své :), opět se hrálo Palermo a opět jsme se hádali jeden přes druhého :) Jelo se až do rána. Někteří si dali panáka Becherovky a pěkně se z toho nadrátovali. Viz. jistá blond osoba, která v podnapilém stavu ukradla mému partnerovi ponožky a neví proč :)))

No to vstávání v něděli bylo kruté, ale co se dalo dělat. Pak opět "Dobré jitro" a rozcvička. Honza byl naštěstí mírnější než v sobotu. Pak seminář - vyučoval se Jive. U toho byla opravdu legrace -jednak je to Honzovo nejoblíbenější tanec, a pak Erich se opět rozjel, takže působil na semináři jako rušivý, ale zábavný element :) Pak jsme společně z nápadů, co kdo měl, postavili variaci s kopkami atd. a měli jsme ji zatančit na nejrychlejší jive co Erich měl, a ještě nejdřív od pravé nohy a pak všechno to samé, ale na levou nohu... mozek nám pěkně šrotoval :)) Na odpoledním semináři se probírala samba. Erich opět zářil :) Díky němu jsme došli k závěru, že sambu tančíme pro pana Bounce (nezasvěcený nepochopí :) Soustředění zakončil Honza s Albinou super ukázkami. Albina je tak rychlá, že člověk má občas pocit, že vidí jen rozmazaný flek :))

Soustředko bylo bezva, už se tešíme na další - to je naplánovaé na vánoční prázdniny. Bratrům Sokolům a panu Bouncovi třikrát zdar :)))))))))))

Kliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíte

« zpět na seznam článků

Copyright © 2002 - 2021 Koloseum Dance Team Plzeň   |   Mapa stránek   |   Vytisknout

Tel.: +420 603 384 314 nebo +420 605 533 201      E-mail: info@kdtp.cz      Číslo účtu: 726677379 / 0800