Koloseum Dance Team Plzeň

Novinky a fotogalerie

Novinky a fotogalerie

Mistrovství ČR družstev

Vloženo 11.10.2010 13:08 h, autor Martin Liška

V neděli 10. října 2010 se náš taneční klub zúčastnil Mistrovství České republiky družstev - latinsko-americké tance. Družstvo se skládá ze 4 tanečních párů minimální třídy B, což z tohoto mistrovství dělá prestižní soutěž, které se nemůže zúčastnit každý taneční klub.

Naše barvy reprezentovaly tyto taneční páry: Michal Varnuška s Janou Hájkovou, Jakub Krieger s Irenou Uxovou, Vladimír Krejčí s Petrou Švehlákovou a Ondřej Fait s Kateřinou Srbeckou. Kapitánem družstva byla Marta Šantorová.

Všichni podávali vynikající výkony a snažili se získat co největší počet křížků. Přesto ale byla konkurence natolik silná, že náš výkon stačil pouze na semifinálové 12. místo.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci našeho tanečního klubu a Martě za organizaci příprav a samotnou přípravu našeho družstva.

Kliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíte

« zpět na seznam článků